TO HDZ BELIŠĆE: SADNJOM ARONIJE OBILJEŽEN DAN PLANETA ZEMLJE

22. travanj poznat je kao Međunarodni dan planeta Zemlje. Članovi Temeljnog ogranka Hrvatske demokratske zajednice grada Belišća, predvođeni novoizabranim predsjednikom Draganom Anočićem, obilježili su ga na simboličan način zasadivši stabla aronije ispred Osnovne škole, Dječjeg vrtića, te u dvoru Župe sv. Josipa Radnika.

“Zagađenost naseljenih mjesta i problemi ekosustava navode nas na razmišljanje u kakvom je zaista stanju priroda i naš planet, te kako naše okruženje učiniti boljim i kvalitetnijim za život”, rekao je Dragan Anočić nakon završene akcije sadnje aronije najavljujući još sličnih akcija.

Podijelite ovu vijest s drugima: