ČLANOVI MHDZ DALI KRV U OSIJEKU – HUMANOST I BRZA REAKCIJA U KRIZNIM TRENUCIMA

Članovi mladeži HDZ-a Osijeka odazvali su se pozivu osječkog Crvenog križa i Zavoda za transfuziju KBC-a Osijek, i danas darivali krv koja je potrebna za normalno funkcioniranje Kliničkog bolničkog centra Osijek, ali i drugih bolnica u Slavoniji.

Osječki Crveni križ i Zavod za transfuziju KBC-a Osijek pozvali su sve građane da daju krv, jer je zbog smanjenja zaliha u Osijeku, u cijeloj Slavoniji došlo do odgađanja operacija koje nisu hitne.

Osječki KBC u zalihama uvijek mora imati najmanje tisuću doza, jer se ta krv dostavlja i bolnicama u Vukovaru, Vinkovcima, Našicama, Virovitici, Slavonskom Brodu i Novoj Gradiški.

“Mladež Hrvatske demokratske stranke redovito sudjeluje u akcijama dobrovoljnoga davanja krvi, no spremno smo se odazvali i u ovoj kriznoj situaciji kada je bilo potrebno žurno reagirati i pomoći bolesnim građanima cijele Slavonije i Baranje”, izjavio je Krešimir Radić, predsjednik Mladeži HDZ-a Grada Osijeka.

11851217_10207409832307144_1187055668_n

 11830268_10207409831467123_1901790456_n

Podijelite ovu vijest s drugima: