Predsjednik ŽO HDZ OBŽ Ivan Anušić nazočio je javnom snimanju popularnog glazbeno-scenskog spektakla Hrvatske televizije „Lijepom našom“ koje je održano u Gradskoj školsko-športskoj dvorani, a domaćin i organizator ovoj dugovječnoj priredbi bio je Grad Valpovo.
Pod vodstvom Branka Uvodića predstavljena je tradicija Valpovštine, Slavonije i Baranje, a na samom početku programa posjetitelje je s nekoliko prigodnih riječi pozdravio domaćin, gradonačelnik Valpova i potpredsjednik ŽO HDZ OBŽ Leon Žulj.
Na prelijepo uređenoj pozornici, pod maestralnim vodstvom Branka Uvodića nastupilo je tridesetak izvođača, a pred prepunom dvoranom zapjevali su i gradonačelnik Žulj te predsjednik Kluba vijećnika HDZ OBŽ Goran Ivanović-Lac.
Valpovo se ponovno pokazao kao dobar domaćin i grad koji zna pokazati svo svoje bogatstvo te ljepote prigradskih naselja kroz pjesme i plesove koje su izvodili brojni gosti.
HDZ Osječko-baranjske županije Službene stranice Hrvatske Demokratske Zajednice Osječko-baranjske županije.






