Nakon što je Općinski odbor HDZ-a Bilje raspušten početkom lipnja, održana je Izborna Skupština OO Bilje. Za novu predsjednicu izabrana je dosadašnja povjerenica Biljana Tot-Marčik, koja je u ova tri mjeseca, zajedno s ostalim članovima Povjerenstva, obavila izbore po TO-ima te je odrađena i revizija članstva.
OO Bilje od jučer ima novo 13-člano Predsjedništvo te Nadzorni odbor, koji za prvi zadatak imaju pripremiti OO za nadolazeće predsjedničke izbore.
Novo vodstvo OO Bilje pozdravio je i potpredsjednik ŽO HDZ-a Osječko – baranjske županije te gradonačelnik Valpova Leon Žulj, te član Predsjedništva ŽO-a Marinko Miloš, a prisustvovali su također i povjerenik za Općinu Semeljci Ivo Zetović te Ištvan Tokai iz SMU-a.
Čestitamo novoizabranom vodstvu te im želimo puno sreće u daljnjem radu.
HDZ Osječko-baranjske županije Službene stranice Hrvatske Demokratske Zajednice Osječko-baranjske županije.