HDZ-U OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE PRISTUPILI ČLANOVI HSS-A OSIJEK

Danas je HDZ Osječko-baranjske županije održao konferenciju za medije na kojoj su predstavljeni novi članovi stranke. Naime, riječ je o 12 novih članova koji dolaze iz Gradskog odbora Hrvatske seljačke stranke grada Osijeka, a koji svoje političko djelovanje aktivno žele nastaviti u HDZ-u. Novi članovi prepoznali su potencijale konsolidiranog HDZ-a i  djelovanje Ivana Anušića kao saborskog zastupnika i predsjednika ŽO HDZ-a OBŽ koji ulijeva povjerenje u uspješnu realizaciju razvojnih projekata u budućnosti.

Predsjednik GO HSS-a Osijek, Mario Turalija rekao je da je danas u HDZ prešlo 12 članova GO HSS-a grada Osijeka, od kojih je 11 došlo na ovu konferenciju za medije.

„Hrvatska demokratska zajednica nudi konkretna rješenja i mjere te operativni program za hrvatsko gospodarstvo, poljoprivredu, održivi razvoj i brojna druga područja kao i za samo političko djelovanje. Želimo doprinijeti i raditi na dobrobiti našega društva, a upravo u HDZ-u vidimo mogućnosti kroz koje možemo prosperitetno raditi na boljitku našeg kraja.“ – izjavio je ovom prigodom Turalija.

Krunoslav Pavlović, predsjednik Stručnog vijeća HSS-a Osječko-baranjske županije, osvrnuo se na razloge zašto su on i njegove stranačke kolege danas ispunili pristupnice Hrvatske demokratske zajednice.

„Hrvatska demokratska zajednica mi je ideološki i svjetonazorski vrlo bliska, a upravo su u ovoj stranci „zapuhali i neki novi vjetrovi“, a to, između ostalog, znači i da novi ljudi kvalitetno i konstantno rade na napretku naše regije. Upravo to je razlog zašto mi, sada već bivši članovi HSS-a, želimo biti dio ovog tima. Rezultati gospodina Anušića govore umjesto njega, on je čovjek koji zasigurno ima snage i volje da provede stvari koje su se na našem području već odavno trebale provesti.“ – rekao je Pavlović.

Ivan Anušić, predsjednik HDZ-a Osječko-baranjske županije zahvalio se novim članovima, poželio im dobrodošlicu te rekao kako i dalje ostavlja otvorena vrata za sve one koji žele raditi na dobrobiti naše županije.

„Veliki broj politički aktivnih osoba iz različitih stranaka prepoznao je rad HDZ-a Osječko-baranjske županije i novi tim ljudi koji imaju viziju i znanje i žele raditi na dobrobiti Slavonije i Baranje. Također, pozivam i dalje sve one koji žele raditi na stabilizaciji političke situacije u našoj županiji, koji žele biti dio politike projekata i napretka, da nam se pridruže kako bismo zajedničkim snagama radili na boljoj budućnosti.“ – zaključio je Anušić.

Članovi GO HSS-a Osijek koji su danas pristupili HDZ-u:

 • Mario Turalija
 • Krunoslav Pavlović
 • Kristina Ivić
 • Domagoj Gradištanac
 • Mirta Zorić
 • Ivan Radanović
 • Ozren Zelić
 • Dejan Jelošek
 • Vlatko Rakin
 • Ivan Balaž
 • Vladimir Mihaljević

presshss01 presshss02 presshss03

Podijelite ovu vijest s drugima:
 • 303
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •